Ustawienia
PL  EN

Odwiedź nas na:Muzeum


Polecamy

wystawy i wydarzenia:
Wychodząc naprzeciw Państwa sugestiom i oczekiwaniom stworzyliśmy pakiet dodatkowych atrakcji dla grup zorganizowanych. Jeżeli są Państwo zainteresowani taką formą zwiedzania prosimy o kontakt pod numer tel. 883366056 lub email: exploseum[at]muzeum.bydgoszcz.pl najpóźniej dwa tygodnie przed planowaną wycieczką.

 

W pakiecie tym mają Państwo do wyboru:

 

Exploseum alternatywnie - terenowa trasa industrialna

Trasa prowadzi  wśród terenów leśnych wokół Exploseum. Zwiedzający poznają sposoby maskowania budynków, nietypowe rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w bydgoskiej fabryce oraz  przeznaczenie każdego z budynków w okresie jej funkcjonowania. Zwiedzanie będzie możliwe od 16 marca. dla uczestników powyżej 10 roku życia; dzieci i młodzież od 10-18 lat - zwiedzanie z opiekunem.

Obowiązuje odpowiednie obuwie do terenu leśnego.

Grupy max. 5 osób.

Bilet normalny - 22 zł (ulgowy 19 zł) ( ceny obowiązują do 30.09.2021 r. )

Szczegółowe informacje o dostępności i dostosowaniu do sytuacji epidemicznej uzyskasz:

telefonicznie: 52 58 59 741 lub osobiście w recepcji Exploseum.

Obowiązują zapisy.

Maria Krystek
asystent ds. edukacji
tel. 783 100 703 / 795 528 944 wew 36
maria.krystek@muzeum.bydgoszcz.pl

 

UWAGA : NOWY CENNIK obowiązujący od 1.10.2021 r. [TUTAJ]

 

 

Strefa Exploseum Active

Exploseum Active to strefa prowadzona przez Firmę  IPRON Events na terenie Exploseum.

Lubisz przygody i aktywne spędzanie wolnego czasu? To mamy coś dla Ciebie! Po godzinach przepracowanych w biurach, w weekendy zabieramy plecaki i wyruszamy na spotkanie niesamowitej przygody, do której serdecznie zapraszamy.

 Nasz zespół to przede wszystkim ludzie i ich pasja. W połączeniu wielu gorących pomysłów, zamiłowaniu do przygody i doświadczenia powstają fascynujące i śmiałe projekty, których odbiorcami są szkoły, firmy i osoby prywatne z całego kraju.

Terenowe gry integracyjne to zmyślnie przygotowane gry opracowane na podstawie scenariuszy. Uczestnicy wcielają się w role rozbitków, ratowników, mechaników, konstruktorów, żołnierzy, poszukiwaczy skarbów i wykonują z góry określony cel. Podczas gry uczestnicy stają przed zadaniami, które zostały tak skonstruowane, by każdy w zespole mógł wykazać się swoimi umiejętnościami.

Duch rywalizacji pomiędzy poszczególnymi grupami, zmyślnie przygotowane zadania wymuszają pracę całego zespołu, by możliwe było osiągnięcie postawionego celu. Niesamowita przygoda, niezapomniane emocje, zaskakujące sytuacje i zmiany akcji powodują, że uczestnicy odkrywają swoje nowe oblicza, zaskakując swoich kolegów jak i siebie samych.

 

Zapraszamy do naszego szalonego, pełnego przygód świata.

W ofercie:

  • Gry terenowe
  • Gry edukacyjne
  • Gry miejskie
  • Gry typu Geocaching z wykorzystaniem map i GPS
  • Manewry ASG
  • Strzelnice ASG
  • Zajęcia z wykorzystaniem sprzętu wspinaczkowego
  • Zajęcia survivalowe

 

Szczegóły na stronie internetowej www.ipronevents.pl

 

belka logotypowa

Designed: Jimpenny / Programmed: FreshData