kontrast:   czcionka: A A+ Muzeum bez barier
PL  EN

Odwiedź nas na:Muzeum


Polecamy

wystawy i wydarzenia:Drukuj

Exploseum Aktualności


Wyświetlam: 1 - 8 / 34


TehoFest 2018 w Exploseum!

TehoFest 2018 w Exploseum!

10.09.2018

W ramach Święta Szlaku TeH2O zapraszamy na TehoFest do Muzeum Okręgowego 15 września 2018 roku. W programie: podziemna trasa turystyczna w Exploseum, lasergun – rywalizacja dla każdego na strzelnicy laserowej i wiele innych atrakcji. Zachęcamy do zapoznania się z programem imprezy.
Bydgoska Noc Muzealna  w Exploseum

Bydgoska Noc Muzealna w Exploseum

05.06.2018

W ramach Bydgoskiego Festiwalu Wodnego Ster na Bydgoszcz 23 czerwca zapraszamy na Bydgoską Noc Muzealną. W programie wiele atrakcji dla całej rodziny m.in. zabawy z piaskiem kinetycznym, warsztaty rodzinne z użyciem klocków LEGO, gry terenowe oraz  uroczyste otwarcie wystawy: SZTUKA WSPÓŁCZESNA Z KOLEKCJI WOJCIECHA FIBAKA, gdzie gościem specjalnym będzie sam kolekcjoner.
Explo Niedziela - Explo Gra vol.3

Exploseum zmienia się w centrum gier! Zapraszamy na czerwcowe, rodzinne spotkanie z cyklu "Explo Niedziela" już 24 czerwca.
Otwarcie wystawy "Rower po bydgosku"

Otwarcie wystawy "Rower po bydgosku"

23.05.2018

W czasach PRL-u nie było Polaka, który nie jeździłby na wyścigówce, składaku czy motorowerze, wyprodukowanych w bydgoskim Romecie. Zapraszamy na wystawę, która przybliża historię największej, polskiej firmy rowerowej zlokalizowanej w Bydgoszczy. Zwiedzający mają szansę prześledzić rozwój myśli technicznej firmy, na przykładzie dwudziestu jednośladów które prezentujemy. Otwarcie w ramach Explo Niedzieli - 27 maja, godz. 12:30, wstęp wolny.
​Europejska Noc Muzeów już 19 maja!

​Europejska Noc Muzeów już 19 maja!

Wernisaż, warsztaty, pokazy grup inscenizacyjnych oraz konkursy z nagrodami! Już 19 maja będzie miała miejsce kolejna odsłona Europejskiej Nocy Muzeów. Bydgoskie Muzea oraz Partnerzy, jak co roku, w tę wyjątkową noc zorganizowali szereg atrakcji. Czekają nagrody! Zachęcamy do zapoznania się z pełnym programem.
Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Muzeum

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Muzeum

07.05.2018

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich zapraszamy na specjalne oprowadzanie z Przewodnikiem po Wyspie Młyńskiej oraz Exploseum.
Poznaj swój region z przewodnikiem!

Poznaj swój region z przewodnikiem!

09.02.2018

9 lutego rozpoczęły się zapisy do akcji "Poznaj swój region z przewodnikiem". W sobotę i niedzielę (24 i 25 lutego) licencjonowani przewodnicy z regionu będą oprowadzać mieszkańców i turystów po najbardziej interesujących zakątkach Kujaw i Pomorza. Wśród propozycji MOB znalazło się m.in. zwiedzanie Exploseum oraz spacer wśród zabytków w obiektach w śródmieściu. Zapisy będą trwały do 22 lutego do godz. 15.00.
Zostań certyfikowanym przewodnikiem po Exploseum. Zapisz się na nasz kurs!

Zostań Certyfikowanym Przewodnikiem po Exploseum. Zapisz się na nasz kurs!

Wyświetlam: 1 - 8 / 34


Designed: Jimpenny / Programmed: FreshData