Ustawienia
PL  EN

Odwiedź nas na:Muzeum


Polecamy

wystawy i wydarzenia:
Zostań Mecenasem Kultury

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy jest niekomercyjną instytucją kultury. Podstawowym
i zaszczytnym jego zadaniem jest gromadzenie, prezentacja i upowszechnianie sztuki. Cele te realizowane są poprzez działalność wystawienniczą, wydawniczą i edukacyjną.Do współpracy we wszystkich tych przedsięwzięciach serdeczniezapraszamy Mecenasów i Partnerów.

Dzięki Państwa pomocy i inspiracji Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy zyskuje coraz szersze uznanie za  prezentacje unikatowych wystaw. Nasza oferta edukacyjna przyciągają muzealną publiczność już w wieku przedszkolnym, a w działaniach eventowych uczestniczą tłumnie mieszkańcy Bydgoszczy i regionu. Na Wyspie Młyńskiej – nazywanej Wyspą Muzeów aż cztery budynki ze specjalistycznymi zbiorami zawsze gościnnie otwierają podwoje, podobnie w Zespole Spichrzy przy ul. Grodzkiej 7-11. Warto również docenić wydawnictwa muzealne, które dokumentują wystawy i wszechstronną działalność Muzeum.

Zapraszamy zatem serdecznie do mecenatu kultury, przypominając jak to bywało za czasów królów i wielkich fundatorów, dzięki którym powstawały nie tylko sławne uniwersytety, ale też najwspanialsze światowe muzea.

Nasi Mecenasi w zamian za pomoc Muzeum otrzymują w zamian:

  • Logotypy Mecenasa zamieszczane są każdorazowo na drukach towarzyszących wystawom, plakatach, banerach oraz podawane we wszystkich materiałach kierowanych do mediów.
  • Mecenas ma prawo do publicznego tytułowania się Mecenasem Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy przykładowym hasłem „Wystawa sponsorowana”.
  • Podziękowania dla Mecenasa będą składane przy okazji wszystkich konferencji prasowych, wernisaży wystaw
    i akcji medialnych.
  • Reklama Mecenasa będzie eksponowana w czasie konferencji prasowych organizowanych w Muzeum.
  • Muzeum umożliwiMecenasowi przeprowadzenie akcji promocyjnych i marketingowych przy okazji realizowanych projektów z możliwością oprowadzenia zaproszonych gości po wystawach.
  • Muzeum będzie przekazywaćMecenasowi uzgodnioną ilość biletów i zaproszeń na wystawy lub inne akcje, których będzie współorganizatorem.
  • Zamieści logo Mecenasa na swojej głównej stronie internetowej i w gronie stałych sponsorów.
  • Muzeum na życzenie przeprowadzi mailing informacyjny do wskazanych przez Mecenasa osób (po przekazaniu adresów e-mailowych).

Pozostajemy otwarci na poszerzenie oferty i dostosowanie jej do oczekiwań i strategii promocyjnej Mecenasa.

 

Designed: Jimpenny / Programmed: FreshData