#wdomuzWyczółem

17.03.2020

#zostańwdomu doskwiera... Nie możemy zobaczyć się w Muzeum, ale możemy wspólnie kreatywnie spędzić czas z Wami i Waszymi pociechami!

1. Puzzle do pobrania TUTAJ (Leon Wyczółkowski, Kopanie Buraków, 1903, pastel, karton, wł. MOB.

2. Laurka 3d do pobrania TUTAJ (Leon Wyczółkowski, Anemony, 1924, akwarele, pastel, ołówek, papier, wł. MOB)

Koniecznie podzielcie się z nami efektami Waszej zabawy, oznaczając nasz profil i dodając #wdomuzWyczółem

W związku z tym, że przez najbliższy czas nie będziemy mogli zaprosić państwa w progi naszego Muzeum, serdecznie zachęcamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie! Postaramy się umilić Państwu nadchodzące dni, przybliżyć nasze zbiory, zainspirować do twórczego spożytkowania czasu spędzanego w domu i zachęcić do odwiedzenia naszego Muzeum, kiedy stanie się to na powrót możliwe...

Pozostańmy w kontakcie!