kontrast:   czcionka: A A+ Muzeum bez barier
PL  EN

Odwiedź nas na:Muzeum

Muzeum zamknięte. Kontakt przez sekretariat

28.04.2020

W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu od 12 marca 2020 r. instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego. 

W związku z tym Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy będzie nieczynne dla zwiedzających od 12 marca 2020 do odwołania.

Wszystkie zajęcia  tym okresie (lekcje muzealne, warsztaty, oprowadzania itp.) zostają odwołane. Nie będzie także możliwości zapisywania się na zajęcia bądź warsztaty.

Poniżej załączamy link do komunikat Wojewody Kujawsko Pomorskiego:
https://www.gov.pl/web/uw-kujawsko-pomorski/komunikat-msw

 


KONTAKT Z MUZEUM

Informujemy także, że w dn. od 26.03. do 30.04.2020 r. w sprawach pilnych można kontaktować się z sekretariatem Muzeum za pośrednictwem tel.: 52 58 59 966 lub poprzez adres e-mail: sekretariat@muzeum.bydgoszcz.pl
 
Sekretariat Muzeum będzie do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-14.00 wyłącznie za pośrednictwem drogi telefonicznej bądź elektronicznej.
 Polecamy

wystawy i wydarzenia:
Designed: Jimpenny / Programmed: FreshData