kontrast:   czcionka: A A+ Muzeum bez barier
PL  EN

Odwiedź nas na:Muzeum


Polecamy

wystawy i wydarzenia:Drukuj

Exploseum Aktualności


Wyświetlam: 25 - 30 / 30


Exploseum w ERIH

Exploseum w ERIH

01.03.2017

Z wielką przyjemnością i głęboką satysfakcją Muzeum Okręgowe pragnie poinformować, że w wyniku podjętych przez nas działań, decyzją zarządu Stowarzyszenia European Route of Industrial Heritage, Exploseum – Centrum techniki wojennej DAG Fabrik Bromberg zostało włączone do Europejskiego Szlaku Dziedzictwa Przemysłowego (ERIH), zyskując rangę tzw. punktu kotwicznego Szlaku.
Operacja Exploseum - czyli pierwsza explo-niedziela w tym roku

26 kwietnia (niedziela) 2016 roku powracają Explo Niedziele, czyli popularnonaukowe spotkania dla każdego.Exploseum na szlaku Europejskiego Dziedzictwa Przemysłowego

Europejski Szlak Dziedzictwa Przemysłowego to prestiżowa sieć turystycznych obiektów, które przypominają o tych regionach Europy, które słynęły z przemysłu. Niezmiernie cieszy nas, że mogliśmy dołączyć do tak ekskluzywnego grona. 
Razem posprzątajmy Puszczę Bydgoską

W dniu 18 kwietnia 2016 roku już po raz drugi Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o. organizuje akcję „Sprzątania Puszczy Bydgoskiej”. 
Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego

Muzeum Okręgowe  im. Leona Wyczółkowskiego włącza się w akcję Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego i przygotowało specjalną ofertę dla zwiedzających.Wzbogacona kolekcja

Exploseum Centrum techniki wojennej DAG Fabrik Bromberg otrzymało w darze 3 nowe przedmioty związane z historią koncernu DAG.
Wyświetlam: 25 - 30 / 30


Designed: Jimpenny / Programmed: FreshData