Ustawienia
PL  EN

Join us on:Muzeum
See also

exhibitions & events:


Alfred Nobel i jego dziedzictwo

Rozpoczęcie:2011-10-31
End:2025-10-31
Place:Exploseum - Centrum techniki wojennej DAG Fabrik Bromberg
Forma:prezentacja multimedialna, oprowadzanie

Zajęcia mają na celu przybliżyć postać Alfereda Nobala i jego osiągnięcia naukowe. Podczas lekcji zostaną wykorzystane różnorodne obiekty zgromadzone na wystawie Exploseum - Centrum techniki wojennej DAG Fabrik Bromberg.

Jak zamówić lekcje?
Zajęcia muzealne można zamówić telefonicznie z dwutygodniowym wyprzedzeniem pod numerem telefonu: 883 366 056, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00-17.00. Prosimy o precyzyjne podawanie: tematu lekcji, terminu zajęć, informacji o liczebności grupy (min. 15 osób (osoby z dysfunkcjami min. 5 osób) max. 25 osób), rodzaju szkoły, nazwiska nauczyciela lub opiekuna, z którym przybędzie grupa, telefonu kontaktowego.

Kiedy i gdzie odbywają się zajęcia muzealne?
Zajęcia prowadzimy od wtorku do piątku, w godzinach od 9.00 do 16.00, w Exploseum - Centrum techniki wojennej DAG Fabrik Bromberg.

Opłaty:
Opłatę za lekcje wnosi się w kasach mieszczących się w budynkach Muzeum. Opłata wynosi: 5 zł od każdego uczestnika oraz 1 zł od opiekuna grupy. Opiekunowie  mają obowiązek pozostawać z grupą przez cały czas pobytu w Muzeum i biorą odpowiedzialność za dyscyplinę uczniów podczas zajęć.
 Designed: Jimpenny / Programmed: FreshData