Ustawienia
PL  EN

Join us on:Muzeum
See also

exhibitions & events:


Kreatywne cztery pory roku

Rozpoczęcie:2020-03-02
End:2022-02-28
Place:Dom Leona Wyczółkowskiego, Mennica 7
Forma:pokaz zabytków, zadanie plastyczne

To propozycja, nietypowego spojrzenia na ekspozycję w Domu Leona Wyczółkowskiego. Podczas spotkania będziemy poszukiwać przedstawień przyrody na płótnach mistrza Leona. Zestawimy je z ornamentami – elementami zdobiącymi przedmioty codziennego użytku. Dzięki tym zabiegom spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, jaka jest rola inspiracji i stylizacji w sztuce. Zdobyte informacje wykorzystamy praktycznie tworząc filcowe breloki i przypinki.

czas trwania – 90 minut

Jak zamówić lekcje?
Zajęcia muzealne można zamówić osobiście lub telefonicznie z dwutygodniowym wyprzedzeniem w Dziale Edukacji i Promocji przy ul. Mennica 6 w Bydgoszczy, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-16.00, tel. 052 58 59 910, 911, 914 lub 925. Prosimy o precyzyjne podawanie: tematu lekcji, terminu zajęć, informacji o liczebności grupy (nie powinna przekraczać 25 osób), rodzaju szkoły, nazwiska nauczyciela lub opiekuna, z którym przybędzie grupa, telefonu kontaktowego.

Kiedy i gdzie odbywają się zajęcia muzealne?
Zajęcia prowadzimy od wtorku do piątku w godzinach od 10.00 do 16.00 w budynkach Muzeum.

Opłaty:
Opłatę za lekcje wnosi się w kasach mieszczących się w budynkach Muzeum. Opłata wynosi: 8 zł od każdego uczestnika oraz 1 zł od opiekuna grupy. Opiekunowie mają obowiązek pozostawać z grupą przez cały czas pobytu w Muzeum i biorą odpowiedzialność za dyscyplinę uczniów podczas zajęć.Designed: Jimpenny / Programmed: FreshData