Ustawienia
PL  EN

Join us on:Muzeum
See also

exhibitions & events:


Szkicownik z dawnych lat

Rozpoczęcie:2012-05-17
End:2013-06-21
Place:ul. Mennica 8
Forma:pokaz dzieł sztuki, warsztaty

Leon Wyczółkowski nie rozstawał się ze szkicownikiem, to w nim za pomocą rysunków „notował” otaczający go świat. Na zajęciach każdy z uczestników dostanie swój własny szkicownik, w którym nie tylko w artystyczny sposób, będzie zapisywać swoje spostrzeżenia.

Czas trwania: czas trwania - 45 minut

Jak zamówić lekcje?
Zajęcia muzealne można zamówić osobiście lub telefonicznie z dwutygodniowym wyprzedzeniem w Dziale Edukacji i Promocji przy ul. Mennica 7 w Bydgoszczy, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-16.00, tel. 052 58 59 910 lub 052 58 59 914. Prosimy o precyzyjne podawanie: tematu lekcji, terminu zajęć, informacji o liczebności grupy (nie powinna przekraczać 25 osób), rodzaju szkoły, nazwiska nauczyciela lub opiekuna, z którym przybędzie grupa, telefonu kontaktowego.

Kiedy i gdzie odbywają się zajęcia muzealne?
Zajęcia prowadzimy od wtorku do piątku w godzinach od 10.00 do 17.00 w Spichrzach przy ul. Grodzkiej 7 - 11 i w budynkach muzealnych na Wyspie Młyńskiej.

Opłaty:
Opłatę za lekcje wnosi się w kasach mieszczących się w budynkach Muzeum. Opłata obejmuje: 30 zł + bilet wstępu od każdego uczestnika (dzieciom do lat 7 przysługuje bezpłatny wstęp do Muzeum). Opiekunowie wchodzą bezpłatnie, ale mają obowiązek pozostawać z grupą przez cały czas pobytu w Muzeum i biorą odpowiedzialność za dyscyplinę uczniów podczas zajęć.Designed: Jimpenny / Programmed: FreshData