Ustawienia
PL  EN

Join us on:Muzeum
See also

exhibitions & events:


Malowanie z Leonem

Rozpoczęcie:2012-03-14
End:2026-03-31
Place:Mennica 7
Forma:pokaz zabytków, warsztaty

Czym był „tramwaj gościeradzki”? Dlaczego kredka litograficzna jest tłusta? Po co malarzowi sykatywa? Podczas zajęć dzieci będą miały okazję poznać odpowiedzi na te pytania oraz zgłębić tajemnice warsztatu artysty. Pomogą mu w dokończeniu obrazu, lub sami stworzą jego kopię.

Czas trwania: czas trwania - 60 minut

Jak zamówić lekcje?
Zajęcia muzealne można zamówić osobiście lub telefonicznie z dwutygodniowym wyprzedzeniem w Dziale Edukacji i Promocji przy ul. Mennica 7 w Bydgoszczy, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-16.00, tel. 052 58 59 911, 914 lub 910. Prosimy o precyzyjne podawanie: tematu lekcji, terminu zajęć, informacji o liczebności grupy (nie powinna przekraczać 25 osób), rodzaju szkoły, nazwiska nauczyciela lub opiekuna, z którym przybędzie grupa, telefonu kontaktowego.

Kiedy i gdzie odbywają się zajęcia muzealne?
Zajęcia prowadzimy od wtorku do piątku w godzinach od 10.00 do 17.00 w Spichrzach przy ul. Grodzkiej 7 - 11 i w budynkach muzealnych na Wyspie Młyńskiej.

Opłaty:
Opłatę za lekcje wnosi się w kasach mieszczących się w budynkach Muzeum. Opłata obejmuje: 30 zł + bilet wstępu od każdego uczestnika (dzieciom do lat 7 przysługuje bezpłatny wstęp do Muzeum). Opiekunowie wchodzą bezpłatnie, ale mają obowiązek pozostawać z grupą przez cały czas pobytu w Muzeum i biorą odpowiedzialność za dyscyplinę uczniów podczas zajęć.Designed: Jimpenny / Programmed: FreshData