Ustawienia
PL  EN

Join us on:Muzeum
See also

exhibitions & events:


Jak żyli ludzie 1000 lat temu?

Rozpoczęcie:2012-01-01
End:2016-01-01
Place:ul. Mennica 2
Forma:pokaz zabytków, gry i zabawy

Na zajęciach odbędziemy wspólną podróż w czasie i ujawnimy tajemnice codziennego życia naszych przodków. Dowiemy się również na czym polega praca archeologa i przeprowadzimy śledztwo mające na celu rozszyfrowanie zagadek z przeszłości.

czas trwania - 45 minut

 

Jak zamówić lekcje?
Zajęcia muzealne można zamówić osobiście lub telefonicznie z dwutygodniowym wyprzedzeniem w Dziale Edukacji i Promocji przy ul. Mennica 4 w Bydgoszczy, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-16.00, tel. 052 58 59 910 lub 911. Prosimy o precyzyjne podawanie: tematu lekcji, terminu zajęć, informacji o liczebności grupy (nie powinna przekraczać 25 osób), rodzaju szkoły, nazwiska nauczyciela lub opiekuna, z którym przybędzie grupa, telefonu kontaktowego.


Kiedy i gdzie odbywają się zajęcia muzealne?

Zajęcia prowadzimy od wtorku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00 w Spichrzach przy ul. Grodzkiej 7 - 11 oraz w budynkach muzealnych na Wyspie Młyńskiej.Opłaty:
Opłatę za lekcje wnosi się w kasach mieszczących się w budynkach Muzeum. Opłata obejmuje: 20 zł + bilet wstępu od każdego uczestnika. Opiekunowie wchodzą bezpłatnie, ale mają obowiązek pozostawać z grupą przez cały czas pobytu w Muzeum i biorą odpowiedzialność za dyscyplinę uczniów podczas zajęć.Designed: Jimpenny / Programmed: FreshData