kontrast:   czcionka: A A+ Muzeum bez barier
PL  EN

Odwiedź nas na:Muzeum


Polecamy

wystawy i wydarzenia:
Kolekcja współczesnego polskiego malarstwa i grafiki im. Tadeusza Brzozowskiego Filharmonii Pomorskiej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy

Muzeum Okręgowe zaprasza na wystawę prezentującą kolekcję współczesnego polskiego malarstwa i grafiki im. Tadeusza Brzozowskiego pochodzącą z kolekcji Filharmonii Pomorskiej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy, jednej z ważniejszych instytucji muzycznych w regionie kujawsko-pomorskim, cieszącej się również uznaniem w kraju i poza jego granicami.

Pobierz materiały dot. wystawy "Kolekcja współczesnego polskiego malarstwa i grafiki im. Tadeusza Brzozowskiego Filharmonii Pomorskiej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy"

"Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy wyraża zgodę na opublikowanie załączonych materiałów fotograficznych wyłącznie w artykułach o wystawach, których fotografie dotyczą. Po wykorzystaniu w w/w celu należy zdjęcia trwale usunąć z bazy Danych. Dalsze wykorzystywanie materiału przekazanego wymaga uzyskania zgody Muzeum na piśmie pod rygorem nieważności."

 

Designed: Jimpenny / Programmed: FreshData