kontrast:   czcionka: A A+ Muzeum bez barier
PL  EN

Odwiedź nas na:Muzeum


Polecamy

wystawy i wydarzenia:
Drukuj

Aktualności


Wyświetlam: 41 - 48 / 451


Zbiory z Muzeum Farmacji przejmie Muzeum Okręgowe

26 kwietnia br. Rada Miasta Bydgoszczy zadecydowała o przekazaniu Muzeum Okręgowemu im. Leona Wyczółkowskiego dotacji w wysokości 1 mln zł, przeznaczonej na zakup zbiorów bydgoskiego Muzeum Farmacji Apteki „Pod Łabędziem”.
Biblioteka MOB

Informujemy, iż w związku z pracami związanymi z przejęciem Muzeum Farmacji Apteki ,,Pod Łabędziem", w maju Biblioteka MOB będzie nieczynna. Przepraszamy za utrudnienia.
Godziny otwarcia muzeum w majówkę

W okresie majówki Muzeum Okręgowe będzie czynne dla zwiedzających. W dniach 1 oraz 3 maja obowiązują weekendowe godziny otwarcia. 2 maja sekretariat będzie nieczynny dla interesantów.
Życzymy Państwu Wesołych Świąt !

Życzymy Państwu Wesołych Świąt! -  Dyrekcja i Pracownicy MOB.
Informacja dla zwiedzających

Informacja dla zwiedzających

03.04.2017
Przypominamy, że od kwietnia rozpoczął się w Muzeum sezon letni, tym samym zmieniły się godziny otwarcia. Przypominamy, że w Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną i Uroczystość Bożego Ciała - muzeum będzie nieczynne; w dn. 14 kwietnia czynne do godz. 14:00; w dniach 17 kwietnia oraz 1 maja czynne (zm. godzin). Dodatkowo informujemy, że w dn. 18 kwietnia ekspozycja w Spichrzach nad Brdą będzie wyłączona ze zwiedzania, a Exploseum będzie otwarte wyłącznie dla zwiedzających indywidualnych.Bezpłatnie w soboty

Bezpłatnie w soboty

20.03.2017

Informujemy, że wstęp w soboty do Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy na wystawy stałe jest bezpłatny. Zapraszamy do zwiedzania.
„Wodne Miasteczko” rodzinna gra turystyczna

„Wodne Miasteczko” rodzinna gra turystyczna

16.03.2017

Gra „Wodne Miasteczko” to idealny sposób na poznanie miasta nad Brdą. Odwiedzić można miejsca w centrum Bydgoszczy, związane z wodą i rolą, jaką pełni ona dla funkcjonowania miasta m.in. dla handlu i transportu wodnego, przemysłu, a także rekreacji i sportów wodnych.
Podziel się z nami swoją opinią o MOB

Podziel się z nami swoją opinią o MOB

09.03.2017

Szanowni Państwo,
Niniejsza ankieta ma charakter anonimowy. Celem badań jest poznanie Państwa niezwykle cennej opinii o naszej instytucji. Wszystkie informacje posłużą wyłącznie analizie wewnętrznej, która pozwoli na doskonalenie jakości oferty Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy. Ankieta zajmuje nie więcej niż 3 minuty. Państwa zaangażowanie jest dla nas bardzo ważne. Dziękujemy za poświęcony czas.

Wyświetlam: 41 - 48 / 451


Designed: Jimpenny / Programmed: FreshData