kontrast:   czcionka: A A+ Muzeum bez barier
PL  EN

Odwiedź nas na:Muzeum


Polecamy

wystawy i wydarzenia:
Drukuj

Aktualności


Wyświetlam: 41 - 48 / 472


Maluchy w muzeum – środy sensoryczne dla najmłodszych

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne dla najmłodszych

25.10.2017

Zapraszamy maluchy w wieku od 0 do 3 lat do udziału w warsztatach sensorycznych. To wyjątkowy czas dla rodziców i kilkumiesięcznych maluszków. Podczas wesołej zabawy będziemy stymulować rozwój dzieci uaktywniając ich zmysły: wzrok, słuch, dotyk, smak. Zajęcia odbędą się: 8 oraz 22 listopada 2017 roku, o godz. 11.00 - 13.00, obowiązują zapisy.
Zmiana lokalizacji Działu Edukacji i Promocji

Zmiana lokalizacji Działu Edukacji i Promocji

25.10.2017

Wszystkich interesantów informujemy, iż z dniem 25 października Dział Edukacji i Promocji Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego został przeniesiony do budynku przy ul. Mennica 6.
Problemy techniczne

Problemy techniczne

23.10.2017

Informujemy, iż z przyczyn technicznych w dniu 23 - 25 października kontant telefoniczny z Działem Edukacji i Promocji może być utrudniony. Prosimy o kontakt mailowy.
Studium podyplomowe

Studium podyplomowe

09.10.2017
Miło nam poinformować o pozytywnej decyzji o uruchomieniu Studium podyplomowego pn. "Ochrona zabytków sztuki inżynieryjnej" na Politechnice Poznańskiej. Studia dadzą możliwość zapoznania się teoretycznego i praktycznego z problematyką pracy z dziedzictwem materialnym z zakresu techniki.Muzeum Okręgowe z kolejnym wyróżnieniem

Muzeum Okręgowe z kolejnym wyróżnieniem

13.09.2017

12 września 2017 r. w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w XII plebiscycie Pracodawców Wrażliwych Społecznie o tytuł Lodołamacza 2017. Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy otrzymało wyróżnienie w kategorii „Przyjazna Przestrzeń”.
Ostatnie dni wystawy „Miasto – Ludzie – Rzeka. Bydgoska opowieść znad Brdy i Wisły”

Ostatnie dni wystawy „Miasto – Ludzie – Rzeka. Bydgoska opowieść znad Brdy i Wisły”

08.09.2017

Do 10 września (niedziela) można obejrzeć wystawę „Miasto – Ludzie – Rzeka. Bydgoska opowieść znad Brdy i Wisły”, która stanowi część projektu wystawienniczego Oddziału Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Muzealników Polskich - Miasto-Ludzie-Muzeum. Zapraszamy do Zbiorów Archeologicznych.
„Muzealne Partytury”

„Muzealne Partytury”

07.09.2017

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy inicjuje nowy program zajęć  skierowany do dzieci i młodzieży utalentowanej muzycznie. „Muzealne Partytury” to edukacyjny projekt interdyscyplinarny, łączący muzykę i malarstwo, ukazujący zarówno różnice, jak i podobieństwa pomiędzy interpretacją dźwięku i obrazu.
Informacja dla zwiedzających

Informujemy, iż w dniach 5-10 września br. z przyczyn niezależnych od Muzeum mogą wystąpić problemy z kontaktem telefonicznym z naszymi oddziałami. W razie problemów prosimy o kontakt poprzez e-mail. Za utrudnienia przepraszamy.

Wyświetlam: 41 - 48 / 472


Designed: Jimpenny / Programmed: FreshData