kontrast:   czcionka: A A+ Muzeum bez barier
PL  EN

Odwiedź nas na:Muzeum


Polecamy

wystawy i wydarzenia:
Drukuj

Aktualności


Wyświetlam: 17 - 24 / 489


Ostatnia szansa na zobaczenie wystawy

Ostatnia szansa na zobaczenie wystawy

27.04.2018

Wystawa prac laureata nagród i wyróżnień w zakresie medalierstwa i sztuki monetarnej, zdobywcy tytułu w konkursie na najbardziej inspirującą monetę świata - COTY 2016 - Sebastiana Mikołajczaka czynna do 6 maja w Spichrzach nad Brdą.
Porozmawiajmy o sztuce - już w najbliższy czwartek!

Porozmawiajmy o sztuce - już w najbliższy czwartek!

23.04.2018

Zapraszamy na kolejny cykl spotkań poświęconych historii sztuki. Kurs adresowany jest przede wszystkim do nauczycieli i pedagogów, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat przeobrażeń zachodzących w obszarze europejskiej i śródziemnomorskiej kultury. Wykłady, z uwagi na swój przekrojowy charakter, skierowane są również do osób, które chciałyby rozpocząć swoja przygodę z historią sztuki, bądź też usystematyzować posiadane już wiadomości.
Film „Jerzy Tchórzewski – świadectwo czasu”

W ramach wystawy "Jerzy Tchórzewski. Monotypia, grafika, rysunek" zapraszamy na spotkanie z kuratorem wystawy 19 kwietnia, o godz. 17.00 w Galerii Sztuki Nowoczesnej oraz na projekcję filmu Jerzy Tchórzewski – świadectwo czasu reż. Krzysztof Tchórzewski 22 kwietnia (niedziela) 2018r. na godz. 19.00. do Kina Orzeł, ul. Marcinkowskiego 12. Wstęp wolny.
Dołącz do kadry Muzeum

Dołącz do kadry Muzeum

11.04.2018

Chcesz dołączyć do kadry Muzeum? Poszukujemy pracowników na stanowiska: specjalista ds. pozyskiwania środków  oraz specjalista ds. promocji. Nabór trwa. Szczegóły ofert dostępne na BIP.
Bydgoszcz późnośredniowieczna i nowożytna w świetle źródeł archeologicznych

Bydgoszcz późnośredniowieczna i nowożytna w świetle źródeł archeologicznych

10.04.2018

Zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy "Bydgoszcz późnośredniowieczna i nowożytna w świetle źródeł archeologicznych" 12 kwietnia na godz. 12.00 do Biblioteki Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, ul. Karola Szymanowskiego 3. Ekspozycja czynna w godzinach otwarcia Biblioteki do 30 maja br.
Wydarzenia towarzyszące wystawie "Jerzy Tchórzewski. Monotypia, grafika, rysunek"

Jerzy Tchórzewski – świadectwo czasu. Zobacz film, weź udział w warsztatach i pokazach graficznych, panelu dyskusyjnym i innych wydarzeniach towarzyszących wystawie „Jerzy Tchórzewski. Monotypia, grafika, rysunek”.
Warsztaty na wystawie Sebastian Mikołajczak. Monety i medale

Zapraszamy 14 kwietnia (sobota) od godz. 11.30 do 14.00 do Spichrzy nad Brdą (ul. Grodzka 7-11) na specjalne warsztaty. Podczas spotkania na wystawie Sebastian Mikołajczak. Monety i medale uczestnicy będą mieli okazje wykonać własny medal okolicznościowy z masy porcelanowej.
Życzenia

Życzenia

30.03.2018

Drodzy zwiedzający i sympatycy naszego Muzeum. Życzymy wszystkim Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!  Informujemy, iż w dziś wszystkie oddziały czynne są do godz. 15.00. W Wielką Sobotę i Niedzielę Wielkanocną Muzeum będzie zamknięte. W Poniedziałek Wielkanocny zapraszamy do zwiedzania w godz. 11.00-18.00 (Exploseum w godz. 9.00-17.00).

Wyświetlam: 17 - 24 / 489


Designed: Jimpenny / Programmed: FreshData