kontrast:   czcionka: A A+ Muzeum bez barier
PL  EN

Odwiedź nas na:Muzeum


Polecamy

wystawy i wydarzenia:
Drukuj

Aktualności


Wyświetlam: 9 - 16 / 472


Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Muzeum

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Muzeum

28.03.2018

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich zapraszamy na specjalne oprowadzanie z Przewodnikiem po Wyspie Młyńskiej oraz Exploseum.
Remont Muzeum przy ul. Gdańskiej 4 wkracza w kolejny etap

26 marca br. zorganizowaliśmy konferencję prasową poświęconą remontowi konserwatorskiemu oraz rozbudowie swojej siedzi przy ul. Gdańskiej 4. Planowo muzealna przestrzeń zostanie oddana do użytku zwiedzających w 2 połowie 2019 roku. Całkowita wartość projektu  to 24.206.604,77 zł. Wkład własny zapewniło Miasto Bydgoszcz.
Ważna informacja dla zwiedzających

Informujemy, iż w dniu 22 marca br. wystawa stała w Galerii Sztuki Nowoczesnej (ul. Mennica 8, Wyspa Młyńska) jest wyłączona ze zwiedzania do godziny 14.00. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do zwiedzanie pozostałych ekspozycji.
Informacja dla zwiedzających

Informujemy, iż w dniu 21 marca br. Spichrze nad Brdą będą wyłączone ze zwiedzania do końca dnia. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do zwiedzanie pozostałych ekspozycji. Natomiast dzisiejsze oprowadzanie z kuratorem po wystawie czasowej "Sebastian Mikołajczak. Monety i medale" o godz. 17.00 odbędzie się bez zmian. Zapraszamy.
Historia Polski z Janem Matejką

Włączająca się w świętowanie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy zaprasza na zajęcia poświęcone twórczości Jana Matejki. „Historia Polski z Janem Matejką” przybliża kilkanaście najważniejszych płócien krakowskiego mistrza.
Ważna inforamcja dla zwiedzających

Ważna inforamcja dla zwiedzających

02.03.2018

Z przykrością informujemy, iż z przyczyn technicznych Zbiory Archeologiczne będą zamknięte do 12 marca. Za utrudnienia przepraszamy.
Marcowe wernisaże w MOB

Marcowe wernisaże w MOB

27.02.2018

Zapraszamy do śledzenia kalendarium marcowych wernisaży w Muzeum. Otworzymy dla Państwa trzy nowe ekspozycje: "Jerzy Tchórzewski. Monotypia, grafika, rysunek""; "Stanisław Brzęczkowski (1897-1955).
Grafika" oraz "Sebastian Mikołajczak. Monety i medale". Pierwsza wystawa zagości w Spichrzach nad Brdą już 8 marca.
Weekend za pół ceny!

Weekend za pół ceny!

Data wydarzenia: 09.03.2018 - 11.03.2018
Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego włącza się po raz czwarty w akcję Bydgoszcz za pół ceny! W dniach 9-11 marca zwiedzający otrzymują 50% rabat na bilety wstępu do Muzeum.
Wyświetlam: 9 - 16 / 472


Designed: Jimpenny / Programmed: FreshData