kontrast:   czcionka: A A+ Muzeum bez barier
PL  EN

Odwiedź nas na:Muzeum


Polecamy

wystawy i wydarzenia:
Drukuj

Aktualności


Wyświetlam: 1 - 8 / 553


Awaria linii telefonicznej

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu 22.01.2019 r. nastapiła awaria linii telefonicznej, trwaja prace naprawcze. W przypadku potrzeby pilnego kontaktu zachęcamy do wysyłania wiadomości droga e-mailową na adres sekretariat@muzeum.bydgoszcz.pl. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Ferie w Muzeum 2019!

Ferie w Muzeum 2019!

08.01.2019

Zbliżają się ferie zimowe, czyli czas wolny od zajęć szkolnych. Nasze muzeum, jak co roku, organizuje dla dzieci "Ferie w Muzeum". Tym razem zapraszamy do udziału w jednodniowych warsztatach rękodzielniczych, dizajnerskich, animacji poklatkowej i graficznych.
Zapraszamy na spotkanie z "Dziecięcym Grafitti"

"Moniuszko i jego czasy" w czasie spotkania, będziemy poznawali życie, twórczość oraz epokę w której tworzył. Kanwą opowieści będą wybrane zabytki eksponowane na naszych wystawach, a każde zadanie będzie zakończone samodzielną pracą uczestników inspirowaną twórczością kompozytora.
Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Wymarzone Muzeum"

Zapraszamy do udziału w konkursie! Skierowany jest do uczniów klas I-VI szkół podstawowych i integracyjnych oraz specjalnych. Prace powinny przedstawiać nowatorskie wizje dzieci na temat eksponatów muzealnych oraz przestrzeni wypełnionej kulturą i sztuką.
XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Śladami Leona Wyczółkowskiego” - przedłużamy termin składania prac do 31 stycznia!

XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Śladami Leona Wyczółkowskiego” - przedłużamy termin składania prac do 31 stycznia!

02.01.2019

Trwa XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Śladami Leona Wyczółkowskiego”. Tegorocznym tematem przewodnim jest martwa natura w twórczości artysty. Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2018 r.
Zabawy ze sztuką - nowa przestrzeń edukacyjna! I nowe godziny otwarcia!

Zapraszamy do odwiedzenia nowej przestrzeni edukacyjnej "Zabawy ze sztuką" znajdującej się przy ul. Mennica 6 na Wyspie młyńskiej. Od teraz ta wyjątkowa atrakcja będzie otwarta dłużej i częściej.
Pracownicy Muzeum Okręgowego składają najserdeczniejsze życzenia świąteczne! [film]

Pracownicy Muzeum Okręgowego składają najserdeczniejsze życzenia świąteczne!
Życzymy Wesołych Świąt!

Składamy najserdeczniejsze życzenia na wigilijny wieczór Bożego Narodzenia oraz cały nadchodzący 2019 rok, by dni te obfitowały wszelkim dobrem, pomyślnością i zawodowym spełnieniem!

Wyświetlam: 1 - 8 / 553


Designed: Jimpenny / Programmed: FreshData