kontrast:   czcionka: A A+ Muzeum bez barier
PL  EN

Odwiedź nas na:Muzeum


Polecamy

wystawy i wydarzenia:
Drukuj

Aktualności


Wyświetlam: 1 - 8 / 412


Zbiory z Muzeum Farmacji przejmie Muzeum Okręgowe

26 kwietnia br. Rada Miasta Bydgoszczy zadecydowała o przekazaniu Muzeum Okręgowemu im. Leona Wyczółkowskiego dotacji w wysokości 1 mln zł, przeznaczonej na zakup zbiorów bydgoskiego Muzeum Farmacji Apteki „Pod Łabędziem”.
Biblioteka MOB

Informujemy, iż w związku z pracami związanymi z przejęciem Muzeum Farmacji Apteki ,,Pod Łabędziem", w maju Biblioteka MOB będzie nieczynna. Przepraszamy za utrudnienia.
Godziny otwarcia muzeum w majówkę

W okresie majówki Muzeum Okręgowe będzie czynne dla zwiedzających. W dniach 1 oraz 3 maja obowiązują weekendowe godziny otwarcia. 2 maja sekretariat będzie nieczynny dla interesantów.
Życzymy Państwu Wesołych Świąt !

Życzymy Państwu Wesołych Świąt! -  Dyrekcja i Pracownicy MOB.
Informacja dla zwiedzających

Informacja dla zwiedzających

03.04.2017
Przypominamy, że od kwietnia rozpoczął się w Muzeum sezon letni, tym samym zmieniły się godziny otwarcia. Przypominamy, że w Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną i Uroczystość Bożego Ciała - muzeum będzie nieczynne; w dn. 14 kwietnia czynne do godz. 14:00; w dniach 17 kwietnia oraz 1 maja czynne (zm. godzin). Dodatkowo informujemy, że w dn. 18 kwietnia ekspozycja w Spichrzach nad Brdą będzie wyłączona ze zwiedzania, a Exploseum będzie otwarte wyłącznie dla zwiedzających indywidualnych.Bezpłatnie w soboty

Bezpłatnie w soboty

20.03.2017

Informujemy, że wstęp w soboty do Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy na wystawy stałe jest bezpłatny. Zapraszamy do zwiedzania.
Projekt naukowo-wystawienniczy MIASTO – LUDZIE – MUZEUM

Projekt naukowo-wystawienniczy MIASTO – LUDZIE – MUZEUM

16.03.2017

Poznaj projekt naukowo-wystawienniczy MIASTO – LUDZIE – MUZEUM...Oddziału Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Muzealników Polskich i muzeów województwa kujawsko-pomorskiego, w ramach którego 18 muzeów przygotuje 20 wystaw, które stworzą swoisty kujawsko-pomorski muzealny szlak kulturowy, będący nową ofertą turystyczną na mapie naszego regionu.
„Wodne Miasteczko” rodzinna gra turystyczna

„Wodne Miasteczko” rodzinna gra turystyczna

16.03.2017

Gra „Wodne Miasteczko” to idealny sposób na poznanie miasta nad Brdą. Odwiedzić można miejsca w centrum Bydgoszczy, związane z wodą i rolą, jaką pełni ona dla funkcjonowania miasta m.in. dla handlu i transportu wodnego, przemysłu, a także rekreacji i sportów wodnych.

Wyświetlam: 1 - 8 / 412


Designed: Jimpenny / Programmed: FreshData