Weekend za pół ceny!

Data wydarzenia: 2018-03-09 - 2018-03-11

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego włącza się po raz czwarty w akcję Bydgoszcz za pół ceny! W dniach 9-11 marca zwiedzający otrzymują 50% rabat na bilety wstępu do Muzeum.

Ceny biletów objętych rabatem:
Bilet normalny – 2,5 zł
Bilet ulgowy – 1,5 zł
uprawniający do wstępu na wystawy prezentowane w jednym z budynków Muzeum (za wyjątkiem Exploseum)

Bilet zbiorczy normalny – 6 zł
Bilet zbiorczy ulgowy – 4 zł
uprawniający do wstępu na wystawy prezentowane we wszystkim budynkach Muzeum (za wyjątkiem Exploseum)

Ceny biletów w Exploseum:
Indywidualny normalny bez przewodnika – 6 zł
Indywidualny ulgowy bez przewodnika – 5 zł
uprawniający do wstępu również na wystawę czasową

Rabat obowiązywać będzie od godz. 17:00 w dniu 09.03.2018 do 23:59 w dniu 11.03.2018 roku w normalnych godzinach funkcjonowania obiektów. Obejmować on będzie wszystkie wystawy Muzeum Okręgowego.

W dn. 10.03.2018, tj. w sobotę, zwiedzający budynki muzealne korzystają z bezpłatnego wstępu do Muzeum na wystawy stałe. W Exploseum darmowa sobota dotyczy tylko zwiedzających indywidualnych (bez przewodnika).