List intencyjny w sprawie współpracy z Muzeum Techniki i Przemysłu NOT podpisany!

14.09.2016

Oficjalnie informujemy, iż dyrektor Muzeum Okręgowego - Michał F. Woźniak podpisał, jako jedna ze stron ( Miasto Bydgoszcz, Muzeum Techniki i Przemysłu NOT, Muzeum Okręgowe) list intencyjny o współpracy z Muzeum Techniki i Przemysłu NOT, w efekcie której wybrane zbiory Muzeum mają być prezentowane na terenie Bydgoszczy.
Muzeum Okręgowe wraz z Muzeum Techniki i Przemysłu NOT będą odpowiadać za merytoryczną część umowy. Celem naszej współpracy będzie także konsultacja dotycząca zagospodarowania obiektów Młynów Rothera. Po stronie MOB będzie leżeć przede wszystkim realizacja przedsięwzięć wystawienniczych, edukacyjnych oraz naukowo-badawczych.