Weekend za pół ceny!

WEEKEND ZA PÓŁ CENY!

W dniach 5-7 października Muzeum włącza się w akcje „Weekend za pół ceny” oraz „Metropolia za pół ceny”.
Od godziny 17.00 w dniu 5.10. do 7.10.- zwiedzający otrzymają 50% rabat na bilety wstępu do Muzeum.

Akcja POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to kampania skierowana zarówno do branży turystycznej,
jak i turystów. Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach. Ogólnopolską akcję POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki. Od czterech edycji organizuje ją Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z MSIT.

Ceny biletów objętych rabatem:
Bilet normalny – 2,5 zł
Bilet ulgowy – 1,5 zł
uprawniający do wstępu na wystawy prezentowane w jednym z budynków Muzeum (za wyjątkiem Exploseum)

Bilet zbiorczy normalny – 6 zł
Bilet zbiorczy ulgowy – 4 zł
uprawniający do wstępu na wystawy prezentowane we wszystkim budynkach Muzeum (za wyjątkiem Exploseum)

Ceny biletów w Exploseum:
Indywidualny normalny bez przewodnika – 6 zł
Indywidualny ulgowy bez przewodnika – 5 zł
Usługa przewodnicka – 5zł (od osoby)

Promocja obowiązuje od 5.10. (od 17.00) do 7.10. (do końca dnia).
W dn. 06.10.2018, tj. w sobotę, zwiedzający budynki muzealne, korzystają z bezpłatnego wstępu do Muzeum na wystawy stałe.
W Exploseum darmowa sobota dotyczy tylko zwiedzających indywidualnych (bez przewodnika).

Zapraszamy i polecamy: