kontrast:   czcionka: A A+ Muzeum bez barier
PL  EN

Odwiedź nas na:Muzeum
Drukuj

Aktualności


Wyświetlam: 41 - 48 / 417


Ogólnopolskie seminarium Ochrona Muzeów Techniki : kliknij

Ogólnopolskie seminarium Ochrona Muzeów Techniki

22.11.2016

Informujemy, iż w dniach 23-25 listopada br. w  Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie odbędzie się ogólnopolskie seminarium "Ochrona muzeów techniki". Seminarium zorganizowano przy współudziale Stowarzyszenia Muzeów Sztuki Inżynieryjnej.
Informacje dla zwiedzających

21.11.2016

Informujemy, iż w dniu 22 listopada (wtorek) sekretariat Muzeum Okręgowego przy ul. Grodzkiej będzie czynny od godz. 10.00. Natomiast w dniu 23 listopada Spichrze nad Brdą będą czynne dla zwiedzających od godz. 10.00. Za utrudnienia przepraszamy.
X edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Śladami Leona Wyczółkowskiego trwa! : kliknij

X edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Śladami Leona Wyczółkowskiego trwa!

21.11.2016

Kolejna, X edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Śladami Leona Wyczółkowskiego podejmuje motyw rzeki. W ten sposób konkurs i wystawa pokonkursowa wpisują się w projekt Rok Rzeki Wisły 2017. Czekamy na uchwycenie pięknej przyrody w obiektywie waszego aparatu fotograficznego. Czekają nagrody ! Zachęcamy do udziału. Termin nadsyłania zgłoszeń został przedłużony do 15 grudnia br.
Zbiory Archeologiczne znów czynne

15.11.2016

Szanowni Zwiedzający

Informujemy, że budynek Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego przy ul. Mennica 2 - Zbiory Archeologiczne - jest już otwarty dla Zwiedzających.  Serdecznie zapraszamy.
Wystawa towarzysząca Festiwalowi CAMERIMAGE 2016 : kliknij

Wystawa towarzysząca Festiwalowi CAMERIMAGE 2016

08.11.2016

Akt, portret, pejzaż, martwa natura, reportaż oraz eksperyment. Ponad 200 zdjęć autorstwa uznanych czeskich i słowackich fotografików na jednej wystawie - „Fotografia czeska i słowacka ze zbiorów prywatnych”. Ekspozycja towarzysząca 24. Edycji Festiwalu CAMERIMAGE czynna do 27 listopada 2016 roku w Spichrzach nad Brdą. Zapraszamy do zwiedzania. Dla gości Festiwalu przygotowaliśmy specjalną ofertę.
„Czas na Bydgoszcz” - nowa aplikacja mobilna

02.11.2016

Zwiedzaj Bydgoszczy z bezpłatną aplikacją „Czas na Bydgoszcz” na urządzenie mobilne! Jest to multimedialny przewodnik po mieście z elementami gry miejskiej przygotowany przez nasze Muzeum. Poruszanie się po wyznaczonej trasie wycieczki, obejmującej Stare Miasto i Śródmieście, ułatwia intuicyjna nawigacja. Po pokonaniu wytyczonego każdego odcinka szlaku, można sprawdzić zdobytą wiedzę rozwiązując zadania.
Informacja dla zwiedzających

28.10.2016

Przypominamy, że od listopada zaczynamy w Muzeum sezon zimowy, tym samym zmieniają się godziny otwarcia. 1 listopada – w Uroczystość Wszystkich Świętych muzeum będzie nieczynne.
Exploseum z nominacją na Najlepszy Produkt Turystyczny Regionu 2016 : kliknij

Exploseum z nominacją na Najlepszy Produkt Turystyczny Regionu 2016

27.10.2016

Z wielką przyjemnością informujemy, iż Exploseum otrzymało nominację na Najlepszy Produkt Turystyczny Regionu 2016. Dzisiaj podczas Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia Turystyki oraz II Regionalnego Forum Turystyki organizowanego w Toruniu otrzymaliśmy certyfikat pozwalający na uczestnictwo w dalszym etapie konkursu.

Wyświetlam: 41 - 48 / 417

Polecamy

wystawy i wydarzenia:
Designed: Jimpenny / Programmed: FreshData