kontrast:   czcionka: A A+ Muzeum bez barier
PL  EN

Odwiedź nas na:Muzeum
Drukuj

Aktualności


Wyświetlam: 41 - 48 / 560


Fotorelacja z drugiego dnia sesji naukowej towarzyszącej wystawie "Wielość w jedności. Offset, serigrafia, techniki cyfrowe i działania intermedialne w grafice polskiej"

22.10.2018

Prezentujemy fotorelację z drugiego dnia sesji naukowej towarzyszącej wystawie "Wielość w jedności. Offset, serigrafia, techniki cyfrowe i działania intermedialne w grafice polskiej."
Fotorelacja z pierwszego dnia sesji naukowej towarzyszącej wystawie "Wielość w jedności. Offset, serigrafia, techniki cyfrowe i działania intermedialne w grafice polskiej"

19.10.2018

Prezentujemy fotorelację z pierwszego dnia sesji naukowej towarzyszącej wystawie "Wielość w jedności. Offset, serigrafia, techniki cyfrowe i działania intermedialne w grafice polskiej." Zapraszamy do udziału w drugim dniu wydarzenia.
Zapraszamy do udziału w sesji naukowej towarzyszącej wystawie "Wielość w jedności. Offset, serigrafia, techniki cyfrowe i działania intermedialne w grafice polskiej."

12.10.2018

W czasie trwania sesji, zaprezentowane zostaną zarówno rozważania jak i wyniki badań nad najnowszymi tendencjami w dziedzinie grafiki.
Komunikat dot. infolinii Exploseum

12.10.2018

Szanowni Państwo, informujemy, iż 15 października infolinia rezerwacyjna Exploseum będzie nieczynna. Przepraszamy za utrudnienia.
Oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Wielość w jedności. Offset, serigrafia, techniki cyfrowe i działania intermedialne w grafice polskiej”

10.10.2018

11 października o godz. 17.00 w Galerii Sztuki Nowoczesnej Barbara Chojnacka - starszy kustosz, kierownik Działu Grafiki MOB i kurator oprowadzi zwiedzających po wystawie czasowej „Wielość w jedności. Offset, serigrafia, techniki cyfrowei działania intermedialne w grafice polskiej”.
Nowa oferta edukacyjna dotycząca dawnej apteki "Pod Łabędziem"

09.10.2018

Trwają prace remontowo-adaptacyjne w dawnej aptece "Pod Łabędziem". Wyczekując otwarcia nowego muzealnego oddziału, zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą edukacyjną dla grup zorganizowanych.
Spotkanie dla rodzin i osób z dysfunkcjami w ramach „Warszawskiego Festiwalu Kultury Bez Barier”

09.10.2018

Spotkanie odbędzie się 13 października 2018 roku, w godz. 11.00 – 13.00, wstęp 1 zł, ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy.
Niedziela w Muzeum

01.10.2018

Już 7 października zapraszamy na rodzinne warsztaty z cyklu "Niedziela w Muzeum", podczas których zwiedzimy wystawę "Wielośc w jedności. Offset, serigrafia, techniki cyfrowe i działania intermedialne w grafice polskiej". W części warsztatowej samodzielnie zaprojektujemy i wykonamy dzieła w technice serigrafii.

Wyświetlam: 41 - 48 / 560

Polecamy

wystawy i wydarzenia:
Designed: Jimpenny / Programmed: FreshData