Wyświetlam: 33 - 40 / 544

Oprowadzanie dla rodziców z dziećmi

01.10.2018

Już w najbliższą środę zapraszamy na oprowadzanie dla rodziców z dziećmi. Zwiedzimy nową wystawę "Wielość w jedności. Offset, serigrafia, techniki cyfrowe i działania intermedialne w grafice polskiej" w Galerii Sztuki Nowoczesnej, ul. Mennica 8, godz. 11.00. Obowiązują zapisy, tel. 52 585 99 11.

Zmiana godzin pracy sekretariatu

01.10.2018

Informujemy, że w dniu dzisiejszym sekretariat Muzeum czynny będzie od godziny 11.00. Za utrudnienia przepraszmy.

Weekend za pół ceny!

WEEKEND ZA PÓŁ CENY!

W dniach 5-7 października Muzeum włącza się w akcje „Weekend za pół ceny” oraz „Metropolia za pół ceny”.
Od godziny 17.00 w dniu 5.10. do 7.10.- zwiedzający otrzymają 50% rabat na bilety wstępu do Muzeum.

Akcja POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to kampania skierowana zarówno do branży turystycznej,
jak i turystów. Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach. Ogólnopolską akcję POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki. Od czterech edycji organizuje ją Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z MSIT.

Ceny biletów objętych rabatem:
Bilet normalny – 2,5 zł
Bilet ulgowy – 1,5 zł
uprawniający do wstępu na wystawy prezentowane w jednym z budynków Muzeum (za wyjątkiem Exploseum)

Bilet zbiorczy normalny – 6

Akcja "60+ Kultura" w MOB

26.09.2018

Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy, podobnie jak w latach ubiegłych włącza się w akcję "60+ Kultura" zainicjowaną przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

O grafice cyfrowej w Polsce i na świecie

Data wydarzenia: 04.10.2018

Zapraszamy na spotkanie z dr hab. Agatą Dworzak-Subocz, która opowie o recepcji grafiki cyfrowej w Polsce i na świecie na wybranych przykładach konkursów graficznych. Podczas spotkania m.in zostanie przybliżona technika druku sitowego i jego zastosowanie w technikach artystycznych.

Galeria Sztuki Nowoczesnej, ul. Mennica 8

4 października 2018 r., godz. 17.00

Klatkowiec. Najpiękniejsze wnętrza kamienic w Polsce.

25.09.2018

Stowarzyszenie Wchodzących na Wieże, Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy oraz Szlak Wody, Przemysłu i Rzemiosła zapraszają na prezentację Klatkowca o najpiękniejszych wnętrzach kamienic w w Polsce.

Prezentacja odbędzie się 29 września o godzinie 16:00, w Galerii Sztuki Nowoczesnej w Bydgoszczy (ul. Mennica 8)

Jubileusz 95-lecia MOB : kliknij

Jubileusz 95-lecia MOB

25.09.2018

Dnia 20 września 2018 r. w Auli Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego odbyła się uroczystość z okazji Jubileuszu 95-lecia Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy.

Wernisaż wystawy "Wielość w jedności. Offset, serigrafia, techniki cyfrowe i działania intermedialne w grafice polskiej" : kliknij

18.09.2018

Zapraszamy na wernisaż retrospektywnej wystawy "Wielość w jedności. Offset, serigrafia, techniki cyfrowe i działania intermedialne w grafice polskiej", 22 września (sobota) o godz. 13.00 w Galerii Sztuki Nowoczesnej na Wyspie Młyńskiej. Wstęp na wernisaż wolny. Wystawa czynna do 9 grudnia 2018r.

Wyświetlam: 33 - 40 / 544