Wyświetlam: 33 - 40 / 442

Biblioteka MOB

28.04.2017

Informujemy, iż w związku z pracami związanymi z przejęciem Muzeum Farmacji Apteki ,,Pod Łabędziem", w maju Biblioteka MOB będzie nieczynna. Przepraszamy za utrudnienia.

Godziny otwarcia muzeum w majówkę

28.04.2017

W okresie majówki Muzeum Okręgowe będzie czynne dla zwiedzających. W dniach 1 oraz 3 maja obowiązują weekendowe godziny otwarcia. 2 maja sekretariat będzie nieczynny dla interesantów.

Życzymy Państwu Wesołych Świąt !

Życzymy Państwu Wesołych Świąt! -  Dyrekcja i Pracownicy MOB.

Informacja dla zwiedzających : kliknij

Informacja dla zwiedzających

03.04.2017
Przypominamy, że od kwietnia rozpoczął się w Muzeum sezon letni, tym samym zmieniły się godziny otwarcia. Przypominamy, że w Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną i Uroczystość Bożego Ciała - muzeum będzie nieczynne; w dn. 14 kwietnia czynne do godz. 14:00; w dniach 17 kwietnia oraz 1 maja czynne (zm. godzin). Dodatkowo informujemy, że w dn. 18 kwietnia ekspozycja w Spichrzach nad Brdą będzie wyłączona ze zwiedzania, a Exploseum będzie otwarte wyłącznie dla zwiedzających indywidualnych.

Bezpłatnie w soboty : kliknij

Bezpłatnie w soboty

20.03.2017

Informujemy, że wstęp w soboty do Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy na wystawy stałe jest bezpłatny. Zapraszamy do zwiedzania.

„Wodne Miasteczko” rodzinna gra turystyczna : kliknij

„Wodne Miasteczko” rodzinna gra turystyczna

16.03.2017

Gra „Wodne Miasteczko” to idealny sposób na poznanie miasta nad Brdą. Odwiedzić można miejsca w centrum Bydgoszczy, związane z wodą i rolą, jaką pełni ona dla funkcjonowania miasta m.in. dla handlu i transportu wodnego, przemysłu, a także rekreacji i sportów wodnych.

Podziel się z nami swoją opinią o MOB : kliknij

Podziel się z nami swoją opinią o MOB

09.03.2017

Szanowni Państwo,
Niniejsza ankieta ma charakter anonimowy. Celem badań jest poznanie Państwa niezwykle cennej opinii o naszej instytucji. Wszystkie informacje posłużą wyłącznie analizie wewnętrznej, która pozwoli na doskonalenie jakości oferty Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy. Ankieta zajmuje nie więcej niż 3 minuty. Państwa zaangażowanie jest dla nas bardzo ważne. Dziękujemy za poświęcony czas.

Szlak TeH2O nominowany do nagrody przez World Travel Awards : kliknij

Szlak TeH2O nominowany do nagrody przez World Travel Awards

09.03.2017

Z radością informujemy, że Szlak Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O został ponownie nominowany przez World Travel Awards do nagrody w kategorii Europejski Wiodący Projekt Rozwoju Turystyki 2017 (Europe’s Leading Tourism Development Project 2017)! Zachęcamy do głosowania!

Wyświetlam: 33 - 40 / 442