Wyświetlam: 33 - 40 / 485

Wystawa "Mistrzowie" przedłużona : kliknij

Wystawa "Mistrzowie" przedłużona

29.01.2018

Wystawę prac największych mistrzów malarstwa oraz twórców, których nazwiska na trwałe zapisały się w historii sztuki od końca XVIII do początku XX wieku, będzie można oglądać do 25 lutego w prograch Galerii Sztuki Nowoczesnej. Ze względu na olbrzymie zainteresowanie ekspozycja została przedłużona.

Informacja dla zwiedzających : kliknij

Informacja dla zwiedzających

24.01.2018

Informujemy, iż z przyczyn technicznych część ekspozycji „Dzieje Pieniądza. Księstwo Warszawskie (1807-1815)” zostaje wyłaczona ze zwiedzania, do odwołania. Przepraszamy za utrudnienia.

Krócej w Sylwestra

29.12.2017
Uprzejmie informujemy, że w niedzielę 31 grudnia (Sylwester) wszystkie obiekty Muzeum będą otwarte do godziny 14.00. W Nowy Rok (1 stycznia) Muzeum będzie zamknięte dla zwiedzających. Zapraszamy do zwiedzania od wtorku (2 stycznia). Za utrudnienia przepraszamy.

Godziny otwarcia w dni świąteczne

22.12.2017

Informujemy, że w Wigilię, 25 grudnia oraz 1 stycznia (Nowy Rok) wszystkie oddziały Muzeum są zamknięte dla zwiedzających. Za utrudnienia przepraszamy.

Wesołych Świąt! : kliknij

Wesołych Świąt!

21.12.2017

Pełnych miłości, ciepła i dobra Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślnej realizacji wszelkich planów w Nadchodzącym Nowym Roku życzy Dyrektor wraz z Pracownikami Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego. Zachęcamy do zapoznania się z godzinami otwarcia Muzeum w okresie świątecznym.

Matejko, Wyspiański, Kossak, Chełmoński i inni "Mistrzowie" w Galerii Sztuki Nowoczesnej : kliknij

18.12.2017

Od 11 listopada zapraszamy do zwiedzania ekspozycji przybliżającej wybrane prace malarskie i rzeźbiarskie z kolekcji bydgoskiego muzeum. Wystawa pt. "Mistrzowie" ukazuje najbardziej reprezentacyjne dzieła bydgoskiego muzeum, autorstwa twórców, których nazwiska na trwałe zapisały się w historii sztuki od końca XVIII do początku XX wieku.Oprowadzanie kuratorskie po wystawie odbędzie się 25 stycznia 2018 roku, godz. 17.00, wstęp wolny.

Informacja dla zwiedzających

18.12.2017

Informujemy, iż w dniu 18.12. br., z przyczyn technicznych, od godziny 13.00 do 16.00 nie ma możliwości kontaktu z infolinią Exploseum, a kontakt telefoniczny z Muzeum od godziny 14.00 może być utrudniony. Przepraszamy.

Znamy już laureatów! : kliknij

Znamy już laureatów!

15.12.2017
Dziękujemy za udział w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficzny "Śladami Leona Wyczółkowskiego", który w tym roku przebiegł pod hasłem "Ludzie w twórczości artysty". Spośród zgłoszonych zdjęć komisja konkursowa wybrała laureatów.
Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom.Wernisaż wraz z rozdaniem nagród odbędzie się 20 stycznia 2018 roku, o godz.12.00 w Spichrzach nad Brdą.

Wyświetlam: 33 - 40 / 485