Wyświetlam: 17 - 24 / 544

Zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie po wystawie "Niepodległa Polska. 1918 rok"

02.11.2018

Wystawa ukaże dążenie Polaków ku wolności, odrodzenie państwa polskiego po 123 latach zaborów i powrót Polski na mapę Europy. Ekspozycja przybliży również sylwetki wielkich patriotów i mężów stanu, takich jak Józef Piłsudski, Jan Ignacy Paderewski czy Roman Dmowski.

Oprowadzania kuratorskie po wystawie „Wielość w jedności. Offset, serigrafia, techniki cyfrowe i działania intermedialne w grafice polskiej” już 15 i 29 listopada!

02.11.2018

Ekspozycja stanowi 4. edycję cyklu wystaw graficznych, pod wspólnym tytułem "Wielość w jedności", rozpoczętego pokazem Drzeworyt polski po 1900 roku (2009), kontynuowanego wystawą Techniki wklęsłodruku w Polsce po 1900 roku (2012), a następnie ekspozycją Litografia i techniki druku płaskiego w Polsce po 1900 roku (2015).

Zapraszamy na spotkanie z "Dziecięcym Grafitti"

02.11.2018

Spotkanie zorganizowane jest dla osób z zespołem Downa. Wydarzenie odbędzie się 15 listopada 2018 roku o godzinie 16.30. Obowiązują zapisy.

Obywatelskie Obchody Święta Niepodległości w MOB już 11 listopada : kliknij

Obywatelskie Obchody Święta Niepodległości w MOB już 11 listopada

02.11.2018

Przygotowaliśmy wiele atrakcji z okazji tegorocznych Obywatelskich Obchodów Święta Niepodległości. Poniżej prezentujemy program:

Niepodległa w Muzeum - oferta edukacyjna

02.11.2018

Zapraszamy do skorzystania z oferty edukacyjnej przygotowanej specjalnie z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Niedziela w Muzeum

29.10.2018

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na rodzinne spotkanie z cyklu "Niedziela w Muzeum".  Tym razem proponujemy warsztaty o tematyce patriotycznej. W formie zabawy wyjaśnimy pojęcie wspólnoty i niepodległości, w części warsztatowej zrobimy biało - czerwone świeczki oraz zbudujemy wspólny dom.

Komunikat dotyczący godzin otwarcia w dniu 1 listopada

24.10.2018

Szanowni Państwo, informujemy, że 1 listopada (Wszystkich Świętych) wszystkie oddziały Muzeum Okręgowego będą zamknięte dla zwiedzających. Za utrudnienia przepraszamy.

Fotorelacja z drugiego dnia sesji naukowej towarzyszącej wystawie "Wielość w jedności. Offset, serigrafia, techniki cyfrowe i działania intermedialne w grafice polskiej"

22.10.2018

Prezentujemy fotorelację z drugiego dnia sesji naukowej towarzyszącej wystawie "Wielość w jedności. Offset, serigrafia, techniki cyfrowe i działania intermedialne w grafice polskiej."

Wyświetlam: 17 - 24 / 544