Wyświetlam: 17 - 24 / 421

„Wodne Miasteczko” rodzinna gra turystyczna : kliknij

„Wodne Miasteczko” rodzinna gra turystyczna

16.03.2017

Gra „Wodne Miasteczko” to idealny sposób na poznanie miasta nad Brdą. Odwiedzić można miejsca w centrum Bydgoszczy, związane z wodą i rolą, jaką pełni ona dla funkcjonowania miasta m.in. dla handlu i transportu wodnego, przemysłu, a także rekreacji i sportów wodnych.

Podziel się z nami swoją opinią o MOB : kliknij

Podziel się z nami swoją opinią o MOB

09.03.2017

Szanowni Państwo,
Niniejsza ankieta ma charakter anonimowy. Celem badań jest poznanie Państwa niezwykle cennej opinii o naszej instytucji. Wszystkie informacje posłużą wyłącznie analizie wewnętrznej, która pozwoli na doskonalenie jakości oferty Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy. Ankieta zajmuje nie więcej niż 3 minuty. Państwa zaangażowanie jest dla nas bardzo ważne. Dziękujemy za poświęcony czas.

Szlak TeH2O nominowany do nagrody przez World Travel Awards : kliknij

Szlak TeH2O nominowany do nagrody przez World Travel Awards

09.03.2017

Z radością informujemy, że Szlak Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O został ponownie nominowany przez World Travel Awards do nagrody w kategorii Europejski Wiodący Projekt Rozwoju Turystyki 2017 (Europe’s Leading Tourism Development Project 2017)! Zachęcamy do głosowania!

Ostatnie dni wystawy "Leon Wyczółkowski o sobie – autoportrety" : kliknij

Ostatnie dni wystawy "Leon Wyczółkowski o sobie – autoportrety"

23.02.2017

Do niedzieli 26 lutego zapraszamy do zwiedzania ekspozycji "Leon Wyczółkowski o sobie – autoportrety", na której artysta wspomina samego siebie, dokonując przy tym rozmaitych transformacji własnego wizerunku.

Exploseum z Certyfikatem! : kliknij

Exploseum z Certyfikatem!

20.02.2017

Certyfikat „Najlepszego Produktu Turystycznego” Polskiej Organizacji Turystycznej to nagroda dla wyjątkowych atrakcji turystycznych w Polsce. W tym roku do prestiżowych miejsc dołączyło Exploseum  - obiekt Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy znajdujący się na terenie byłej fabryki materiałów wybuchowych - D.A.G. Fabrik Bromberg.

Wernisaż wystawy pokonkursowej X Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego : kliknij

Wernisaż wystawy pokonkursowej X Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego

15.02.2017

W corocznym konkursie organizowanym przez Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy amatorzy w dziedzinie fotografii zmierzyli się z motywem rzeki, który często podejmował w swoich pracach wybitny artysta Leon Wyczółkowski. Do wystawy zakwalifikowano 90 osób i 195 zdjęć, które będzie można zobaczyć już w marcu.

#ColorOurCollections : kliknij

#ColorOurCollections

10.02.2017

Lubicie kolorować? Przygotowaliśmy dla was odstresowującą zabawę. Wszystko w ramach ogólnoświatowej akcji #ColorOurCollections.

Bydgoszcz w świetle źródeł archeologicznych - zamknięcie ekspozycji : kliknij

Bydgoszcz w świetle źródeł archeologicznych - zamknięcie ekspozycji

09.02.2017

Tylko do 12 lutego można obejrzeć wystawę „Bydgoszcz późnośredniowieczna i nowożytna w świetle źródeł archeologicznych”, przygotowaną przez pracowników Muzeum Okręgowego przy współpracy z Wojewódzkim Urzędem Ochrony Zabytków w Toruniu Delegatura w Bydgoszczy oraz archeologami prowadzącymi badania wykopaliskowe na terenie miasta. Zachęcamy do poznania dziejów miasta i jego mieszkańców na przestrzeni wieków.

Wyświetlam: 17 - 24 / 421