Wyświetlam: 9 - 16 / 568

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Śladami Leona Wyczółkowskiego - Martwa natura w twórczości artysty"

22.02.2019

Bardzo miło jest nam poinformować, że Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Śladami Leona Wyczółkowskiego - Martwa natura w twórczości artysty” został rozstrzygnięty. To już dwunasty konkurs z naszym patronem! Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom.

Zapraszamy do udziału w akcji "Poznaj region z przewodnikiem"!

21.02.2019

Już w sobotę 2 marca 2019 r. odbędzie się akcja "Poznaj region z Przewodnikiem", w którą włączyło się także nasze Muzeum.

Fotorelacja z obrad jury XII Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Śladami Leona Wyczółkowskiego - Martwa natura w twórczości artysty"

20.02.2019

Prezentujemy fotorelację z obrad jury XII Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Śladami Leona Wyczółkowskiego - Martwa natura w twórczości artysty"!

Muzeum otrzymało w depozyt 2 obrazy autorstwa prof. Janusza Kaczmarskiego

20.02.2019

Muzeum otrzymało w depozyt od osoby prywatnej dwa obrazy autorstwa prof. Janusza Kaczmarskiego

Zapraszamy na akcję POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

19.02.2019
Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego włącza się po raz kolejny w akcję POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY ! W dniach 15-17 marca zwiedzający otrzymują 50% rabat na wybrane bilety wstępu do Muzeum.

Ferie w Muzeum - zobaczcie naszą animację poklatkową!

04.02.2019

Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy podczas Ferii w Muzeum!
Dzieci pod czujnym okiem Karoliny Suchodolskiej wykonały animację poklatkową "Co można robić w muzeum?

Zabawy ze sztuką - nowa przestrzeń edukacyjna, nowe godziny otwarcia!

01.02.2019

Zapraszamy do odwiedzenia nowej przestrzeni edukacyjnej "Zabawy ze sztuką" znajdującej się przy ul. Mennica 6 na Wyspie młyńskiej. Teraz ta wyjątkowa atrakcja będzie otwarta dłużej i częściej.

"Wymarzone Muzeum" - > przedłużamy termin składania prac konkursowych!

31.01.2019

Zapraszamy do udziału w konkursie! Skierowany jest do uczniów klas I-VI szkół podstawowych i integracyjnych oraz specjalnych. Prace powinny przedstawiać nowatorskie wizje dzieci na temat eksponatów muzealnych oraz przestrzeni wypełnionej kulturą i sztuką.

Wyświetlam: 9 - 16 / 568