Wyświetlam: 9 - 16 / 421

Informacja dla zwiedzających

18.05.2017

Informujemy, iż w dniu 20 maja ze względu na Noc Muzeów oddziały Muzeum Okręgowego w śródmieściu będą otwarte od godz. 14:00 do 1:00 ( Exploseum od 9:00 do 20:00). W dniu 21 maja (niedziela) Muzeum będzie nieczynne dla zwiedzających.

Zabawy ze sztuką - nowa wystawa już otwarta : kliknij

Zabawy ze sztuką - nowa wystawa już otwarta

08.05.2017

Od wczoraj zapraszamy do "Zabawy ze sztuką" na nowej wystawie w Spichrzach nad Brdą. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z otwarcia.

Zbiory z Muzeum Farmacji przejmie Muzeum Okręgowe

28.04.2017

26 kwietnia br. Rada Miasta Bydgoszczy zadecydowała o przekazaniu Muzeum Okręgowemu im. Leona Wyczółkowskiego dotacji w wysokości 1 mln zł, przeznaczonej na zakup zbiorów bydgoskiego Muzeum Farmacji Apteki „Pod Łabędziem”.

Biblioteka MOB

28.04.2017

Informujemy, iż w związku z pracami związanymi z przejęciem Muzeum Farmacji Apteki ,,Pod Łabędziem", w maju Biblioteka MOB będzie nieczynna. Przepraszamy za utrudnienia.

Godziny otwarcia muzeum w majówkę

28.04.2017

W okresie majówki Muzeum Okręgowe będzie czynne dla zwiedzających. W dniach 1 oraz 3 maja obowiązują weekendowe godziny otwarcia. 2 maja sekretariat będzie nieczynny dla interesantów.

Życzymy Państwu Wesołych Świąt !

Życzymy Państwu Wesołych Świąt! -  Dyrekcja i Pracownicy MOB.

Informacja dla zwiedzających : kliknij

Informacja dla zwiedzających

03.04.2017
Przypominamy, że od kwietnia rozpoczął się w Muzeum sezon letni, tym samym zmieniły się godziny otwarcia. Przypominamy, że w Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną i Uroczystość Bożego Ciała - muzeum będzie nieczynne; w dn. 14 kwietnia czynne do godz. 14:00; w dniach 17 kwietnia oraz 1 maja czynne (zm. godzin). Dodatkowo informujemy, że w dn. 18 kwietnia ekspozycja w Spichrzach nad Brdą będzie wyłączona ze zwiedzania, a Exploseum będzie otwarte wyłącznie dla zwiedzających indywidualnych.

Bezpłatnie w soboty : kliknij

Bezpłatnie w soboty

20.03.2017

Informujemy, że wstęp w soboty do Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy na wystawy stałe jest bezpłatny. Zapraszamy do zwiedzania.

Wyświetlam: 9 - 16 / 421