Wyświetlam: 1 - 8 / 429

Muzeum Okręgowe z kolejnym wyróżnieniem : kliknij

Muzeum Okręgowe z kolejnym wyróżnieniem

13.09.2017

12 września 2017 r. w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w XII plebiscycie Pracodawców Wrażliwych Społecznie o tytuł Lodołamacza 2017. Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy otrzymało wyróżnienie w kategorii „Przyjazna Przestrzeń”.

Ostatnie dni wystawy „Miasto – Ludzie – Rzeka. Bydgoska opowieść znad Brdy i Wisły” : kliknij

08.09.2017

Do 10 września (niedziela) można obejrzeć wystawę „Miasto – Ludzie – Rzeka. Bydgoska opowieść znad Brdy i Wisły”, która stanowi część projektu wystawienniczego Oddziału Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Muzealników Polskich - Miasto-Ludzie-Muzeum. Zapraszamy do Zbiorów Archeologicznych.

„Muzealne Partytury” : kliknij

„Muzealne Partytury”

07.09.2017

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy inicjuje nowy program zajęć  skierowany do dzieci i młodzieży utalentowanej muzycznie. „Muzealne Partytury” to edukacyjny projekt interdyscyplinarny, łączący muzykę i malarstwo, ukazujący zarówno różnice, jak i podobieństwa pomiędzy interpretacją dźwięku i obrazu.

Informacja dla zwiedzających

05.09.2017

Informujemy, iż w dniach 5-10 września br. z przyczyn niezależnych od Muzeum mogą wystąpić problemy z kontaktem telefonicznym z naszymi oddziałami. W razie problemów prosimy o kontakt poprzez e-mail. Za utrudnienia przepraszamy.

Problemy z komunikacją telefoniczną w dniu 1 września

01.09.2017

Z przykrością informujemy, iż ze względu na zmianę operatora usług w dniu 1 września br. mogą pojawić się trudności w komunikacji telefonicznej z muzeum. Przepraszamy za zaistniałą sytuację, na którą nie mamy jednak żadnego wpływu.
Ww. dniu z Muzeum możliwy jest jedynie kontakt mailowy pod adresem - sekretariat@muzeum.bydgoszcz.pl.

Szlak TeH2O jako 7 cud Polski? Dla nas TAK! : kliknij

Szlak TeH2O jako 7 cud Polski? Dla nas TAK!

28.08.2017

Niezmiernie nam miło, że Szlak Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O, na którym się znajdujemy, otrzymał nominację i może znaleźć się na liście najciekawszych i najatrakcyjniejszych miejsc na terenie Polski. Zachęcamy zatem do głosowania! Oddać swój głos można co 24 godziny!

Dostępność ekspozycji w dniu 22.08.2017

21.08.2017

Szanowni Państwo,
z przyczyn od nas niezależnych (możliwego czasowego wyłączenia prądu) informujemy, że w dniu 22 sierpnia 2017 roku (wtorek), w godz. od 10.00 do 15.00, mogą wystąpić problemy techniczne w budynkach muzealnych na Wyspie Młyńskiej (Europejskie Centrum Pieniądza, Zbiory Archeologiczne, Galeria Sztuki Nowoczesnej, Dom Leona Wyczółkowskiego).
W tych godzinach możliwe jest ograniczenie dostępności ekspozycji.
Wtorkowe Warsztaty Wakacyjne dla dzieci zostają przełożone na 24 sierpnia 2017 roku (czwartek).
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Problemy z komunikację telefoniczną w dniach 21 i 22 sierpnia.

21.08.2017

Z przykrością informujemy, iż ze względu na wyłączenie prądu w dniach 21 i 22 sierpnia nie działają muzealne telefony.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację, na którą nie mamy jednak żadnego wpływu.
Ww. dniach z Muzeum możliwy jest jedynie kontakt mailowy pod adresem - sekretariat@muzeum.bydgoszcz.pl.

Wyświetlam: 1 - 8 / 429